У Вінниці за добу поліцейські склали 18 протоколів за порушення карантинних обмежень

У Вінниці за добу поліцейські склали 18 протоколів за порушення карантинних обмежень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції. За порушення карантинних правил поліцейські склали 212  адміністративних матеріалів, з них 18 – за минулу добу.

Так, від початку карантинних заходів поліцейські Вінниччини склали 212 адмінматеріалів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм). Зокрема, 80 адміністративних протоколів складено на підприємців, або інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність або надавали послуги, 32 – на керівників торгових закладів та установ харчування, 16 – відносно перевізників, 17 – на керівників підприємств, установ, організацій, 23 – відносно громадян за порушення карантинних правих щодо самоізоляції, 44 – відносно фізичних осіб. 

Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонують цілодобові карантинні пости.

Щодня охорону публічного порядку забезпечують понад 700 працівників поліції поліцейських та близько 130 військовослужбовців Національної гвардії. Вони працюють в складі піших, автопатрулів та в спільних групах з медиками, представниками  ДСНС, муніципальної варти, держпродслужби на карантинних постах. 

Попередня публікаціяНа Вінниччині засудили чоловіка, який з ножем напав на жінку
Наступна публікаціяУ Вінниці повідомили перелік каналів з онлайн-трансляцією Великодних богослужінь