На Вінниччині для ВПО продовжили соціальні виплати

Внутрішньо переміщеним особам на час дії обмежень через COVID-19 продовжено соціальні виплати, призначені до карантину

Нещодавно Верховна Рада прийняла Закон України №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій.

Тут йдеться про те, що на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни не буде здійснюватися перевірка фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб при призначенні (відновленні) соціальних виплат.

Також на цей термін комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам приймають рішення про призначення (відновлення) або відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат без акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Також на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни продовжується виплата внутрішньо переміщеним особам соціальних виплат (пенсій, довічних державних стипендій, усі види соціальної допомоги та компенсацій, матеріальне забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг), призначених до періоду встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), повідомляє вінницька міська рада.

Попередня публікаціяУ Вінниці небайдужі продовжують опікуватись тваринами які опинились в скруті через карантин
Наступна публікаціяНа Вінниччині вже 102 випадки захворювання на COVID-19