На Вінниччині начебто від імені начальника податкової намагались видурити гроші у підприємців

Податківці Вінниччини попереджають про шахраїв що намагаються отримати кошти з підприємців посилаючись на місцевих посадовців.

Так хочеться, перефразувавши відомий російський вислів, сказати про нечесних громадян, котрі використовують будь-яку можливість задля власного збагачення. Не стала виключенням і ситуація щодо виявлення у області хворих на COVID – 19. 

Так, посилаючись на відомі для багатьох імена посадовців Вінниччини, такі ділки звертаються до представників бізнесу з проханням надати допомогу для боротьби з недугою. Днями такі звернення до суб’єктів господарювання почали надходити від імені в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олега Мартинюка. 

Зважаючи на це,  ГУ ДПС у Вінницькій області вкотре закликає вінничан та   звертається до громадськості з проханням бути пильними та обачними, не піддаватися на провокації шахраїв. 

Якщо зателефонували до вас, або ви стали свідками таких дій, не стійте осторонь і негайно звертайтесь до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону (0432) 59-23-50, повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.

Попередня публікаціяУ Вінниці в мистецьких школах налагоджена робота онлайн через різні канали комунікації
Наступна публікаціяВідсутня вентиляція, заземлення електроприладів та інші порушення знайшли прокурори перевіривши в’язниці Вінниччини