У лікарні Вінниччини завезли чергову партію засобів захисту для медиків

Маски, тести та респіратори придбані в межах ініціативи «СтопВірус», яка створена на базі БФ «Подільська громада»і  розділять між двома лікарнями.

Вже сьогодні, 27 березня, до Вінницької Центральної районної клінічної лікарні та Калинівської центрально районної  лікарні передали низку медичних засобів. Між цими закладами розподілять 30 000 одноразових масок, 300 експрес-тестів та 300 респіраторів FFP3. 

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що на сьогоднішній день медичні заклади першочергово потребують індивідуальних засобів захисту для медичного персоналу.  

«В першу чергу пріоритет віддається тим лікарням, які визначені базовими для лікування хворих на коронавірус. Ми вже передали в рамках ініціативи «СтопВірус», яка була започаткована Володимиром Гройсманом на базі фонду «Подільська громада», засоби індивідуального захисту. Деякі з них було передано й на райони. На сьогоднішній день завдяки роботі наших волонтерів, підтримці нашої команди, а десь і за власні кошти, ми змогли віднайти, враховуючи той дефіцит, який є, маски, респіратори третього ступеня захисту FFP3  – 300 одиниць, так само ми маємо 300 експрес-тестів і 30 тисяч одноразових масових. Було прийнято рішення, що ми передаємо це все у Вінницьку районну лікарню і Калинівську центральну районну лікарню. Я хочу подякувати нашій команді за те, що ми постійно на зв’язку і координуємо свої дії, всі фактично у пошуку тих чи інших засобів, в тому числі і відповідного обладнання. Ми маємо бути максимально забезпечені. Також дякую усім вінничанам, які дотримуються правил карантину. Дуже важливо берегти себе і своїх рідних, та відповідально ставитися до питання карантину та обсервації тих людей, які контактували з можливими хворими або з тими, хто приїхав з-за кордону», – зазначив Сергій Моргунов. 

Голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій Дручинський підкреслив, що це важлива і необхідна допомога для медичних закладів.

«Що стосується цієї допомоги – це індивідуальні засоби захисту. Дана допомога була передана нашими ініціаторами створення фонду Володимиром Гройсманом та Сергієм Моргуновим та іншими небайдужими бізнесменами. Об’єднуючи зусилля – влади, бізнесу, громади – ми можемо допомогти нашим лікарям, які сьогодні стоять на передовій, щоб вони були максимально захищені і могли виконувати свої функціональні обов’язки. Зараз ми також в активних пошуках лабораторного обладнання для проведення ПЛР-тестів на виявлення коронавірусної інфекції», – додав Андрій Дручинський. 

Нагадаємо, раніше в межах ініціативи «СтопВірус» для медичних закладів міського та обласного підпорядкування передали 10 тисяч респіраторів та 100 тестів, повідомляє Вінницька міська рада.

Попередня публікаціяЮрій Косюк прокоментував “кураторство” Вінницької області з подачі Зеленського
Наступна публікаціяПісне меню від лідера гурту «ТІК»