Home Новини На гарячій лінії міськради Вінниці тепер можна отримати психологічну допомогу

На гарячій лінії міськради Вінниці тепер можна отримати психологічну допомогу

0
На гарячій лінії міськради Вінниці тепер можна отримати психологічну допомогу

За номером «Цілодобової варти» можна отримати допомогу психолога, таку нову опцію пропонує Вінницька міська Рада.

У зв’язку із карантином, впровадженим для запобігання поширенню коронавірусу, у людей можуть виникати тривожні стани, занепокоєння та стрес. І це – цілком природно. Дуже важливо, щоб у такій ситуації людина мала можливість звернутись до психолога. У зв’язку із цим, за номером відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» 15-60 відтепер вінничани можуть отримати допомогу психолога.

«За дорученням міського голови Сергія Моргунова, починаючи з сьогоднішнього дня, через «Цілодобову варту» можна зв’язатись з психологами. Отримати консультацію можна щодня з 8:00 до 22:00», – каже керівниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Психологи, які відповідають на телефонні дзвінки, працюють у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Наразі чимало людей потребують консультацій щодо зняття тривоги та панічних настроїв під час карантину. Також вінничан цікавлять питання збереження психічного здоров’я та сімейного позитивного мікроклімату», – зазначила директорка міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Добровольська.