На Вінниччині почали встановлювати карантинні контрольно-пропускні пункти. ФОТО

На Вінниччині почали встановлювати карантинні контрольно-пропускні пункти. Про це повідомляє видання Жмеринка city.

«З метою недопущення поширення вірусної інфекції COVID-19 ми посилюємо охорону публічної безпеки та порядку. На в’їздах і виїздах до міста встановлюємо контрольно-пропускні пункти із чергуванням працівників поліції, Нацгвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, фахівців медичних установ», – повідомив начальник Жмеринського відділу поліції Анатолій Присяжнюк.

Блок-пости встановлюють на всіх в’їздах та виїздах до міста. На сьогодні в’їзд та виїзд можливий зі сторони с.Подільське, вулиці Магістральної, села Станіславчик, Одеської та Леляк. Повністю перекритий проїзд з боку села Коростівці, Добролюбова (біля кафе «Пікнік»). З 24 березня планують повністю перекрити проїзд з села Леляки.

У всіх, хто в’їжджає до міста, мають право проводити скринінг температури тіла, а також здійснювати огляд багажу та речей. Під час посилених заходів карантину осіб з інших міст та областей без особливої на те потреби не пропускатимуть.

«Ситуація ніяк не вплине на тих, хто постачає продукти до магазинів та ліки до аптек», – акцентував начальник поліції.

Водіїв просять віднестися до ситуації з порозумінням, адже головна задача, яка стоїть перед усіма – спрацювати на випередження і протистояти поширенню епідемії всередині держави.

Попередня публікаціяУ Вінниці 2000 засобів додаткового захисту отримали обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
Наступна публікаціяВ одному з районів Вінниччини чиновники «накосячили» з закупівлею меблів для школи, прокуратура через суд скасовує оборудку