У Вінниці вантажний автомобіль забруднив проїжджу частину на круговому перехресті. Відео

У Вінниці вантажний автомобіль забруднив проїжджу частину на круговому перехресті. Про це повідомляє Ситуаційний центр. Завдяки камерам відеонагляду 19 березня близько 09:45 год було зафіксовано забруднення проїжджої частини на круговому перехресті вулиці Київської та вулиці Сергія Зулінського.

Водій, керуючи автомобілем “MAN”, не переймався, що з його кузова можуть посипатись будівельні відходи та залишки бетонної суміші. Інформацію та відеофрагмент було передано працівникам Муніципальної варти.

За не вжиття заходів з очищення коліс автотранспорту та забруднене дорожнє покриття, керманич МАНу отримав протокол за ст. 152 КУпАП. На нього чекає відповідальність у вигляді накладення штрафу.

19.03.20 р. 09:45 год – забруднення проїжджої частини на перехресті вул. Київська та вул. С.Зулінського.

Вантажний автомобіль забруднив проїжджу частину на круговому перехрестіЗавдяки камерам відеонагляду 19 березня близько 09:45 год було зафіксовано забруднення проїжджої частини на круговому перехресті вулиці Київської та вулиці Сергія Зулінського. Водій, керуючи автомобілем "MAN", не переймався, що з його кузова можуть посипатись будівельні відходи та залишки бетонної суміші. Інформацію та відеофрагмент було передано працівникам Муніципальної варти. За не вжиття заходів з очищення коліс автотранспорту та забруднене дорожнє покриття, керманич МАНу отримав протокол за ст. 152 КУпАП. На нього чекає відповідальність у вигляді накладення штрафу.

Опубліковано Ситуаційний центр м. Вінниця Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я