На Вінниччині фахівці Держпродспоживслужби відібрали проби з річки Південний Буг. Фото

На Вінниччині фахівці Держпродспоживслужби відібрали проби з річки Південний Буг. Про це повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація.

На виконання Указу Президента України про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року “Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2” та згідно з дорученням т.в.о. Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ольги Шевченко.

19 березня 2020 року фахівцями Вінницького міського управління Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби проведено відбір проб води з річки Південний Буг в місті водозабору КП Вінницяоблводоканал та води питної централізованого водопостачання з резервуарів чистої води підприємства і насосних станцій третіх підйомів, а також – водорозбірної колонки.

Опломбовані проби доставили у Вінницьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для досліджень на відповідність нормативним вимогам по мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам. Наразі дослідження тривають, про результати повідомимо додатково.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, ребенок, дерево, небо, на улице, природа и вода
На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят
Попередня публікаціяУ Вінниці ввели нові правила проїзду у муніципальному транспорті. Відео
Наступна публікаціяВінницькі дитячі гуртки випустили онлайн уроки для своїх вихованців