У Вінниці створять спецфонд “СтопВірус”

Сергій Моргунов підтримав ініціативу Володимира Гройсмана створити у Вінниці спецфонд “СтопВірус”.

За ініціативи Володимира Гройсмана у Вінниці на базі фонду «Подільська громада» створено спеціальний фонд «СтопВірус». Його мета – підтримка та поширення медичних, профілактичних та інформаційних заходів протидії розповсюдженню вірусу Covid-19. Зібрані кошти спрямують на додаткову закупівлю тестів, апаратів штучної вентиляції легень, медикаментів, масок тощо – для потреб міста та області. Всі витрати вестимуть прозоро.

На позачерговій сесії міської ради, яка була присвячена виключно питанням протидії поширенню коронавірусу, Вінницький міський голова Сергій Моргунов заявив про підтримку цієї ініціативи Володимира Гройсмана. І що він та його родина також перерахують кошти на цей спецфонд.

«За останні дні до мене було багато дзвінків від бізнесу і небайдужих людей, які пропонували допомогу. Ці ініціативи – дуже позитивний крок. Серед перших, хто проявив свою небайдужість – колишній міський голова Вінниці і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Саме за його ініціативи в фонді «Подільська громада» відкрито спеціальний рахунок «СтопВірус» для збору додаткових коштів, і фактично він виявився першим, хто зробив відповідний внесок у цей фонд. Сьогодні до мене звернулись представники колективу Вінницької міської ради з пропозицією перерахувати у цей спецфонд свій одноденний заробіток. Закликаю усіх, хто має бажання, долучитись до цієї спільної справи», – сказав Сергій Моргунов.

Фонд «Подільська громада» працює у Вінниці з 2011 року і за підтримки місцевих організацій та бізнес-партнерів вже реалізував низку благодійних, в тому числі медичних, програм міського та обласного рівня.

Попередня публікаціяСправу по ДТП, на Вінниччині, за участю нетверезого інспектора поліції розгляне суд
Наступна публікаціяУ Вінниці ш’ють та роздають безкоштовні маски. Фото та відео