У Вінниці мер міста звернувся до городян щодо ситуації з коронавірусом. Про це йдеться у повідомленні на сторінці міського голови у Фейсбуці.
Очільник міста Вінниці виступив з онлайн заявою, що до ситуації яка склалась через оголошену пандемію коронавірусу. У зверненні Сергій Моргунов закликає вінничан, адекватно реагувати на ситуацію, не піддаватись паніці, бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але і за оточуючих.
“В Україні до кінця місяця запроваджені карантинні заходи. Відповідно у Вінниці уже припинено навчання в усіх навчальних закладах. З понеділка припиняють свою роботу усі дитячі садки. Звертаюся до батьків, ваші діти повинні бути вдома, а не в місцях масового скупчення людей. Звертаюся до роботодавців, з розумінням поставитися до працівників в кого діти дошкільного віку, переглянути графіки роботи, по можливості надати відпустки, організувати дистанційні форми роботи”, – закликає міській голова.
Більше дивіться у відео: