Працівник Вінницької установи виконання покарань постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно молодшого інспектора відділу режиму і охорони Вінницької установи виконання покарань №1. Інспектор обвинувачується в передачі наркотичних речовин у місця позбавлення волі (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України). 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Слідством встановлено, що правоохоронець намагався пронести на територію установи виконання покарань особливо небезпечні наркотичні засоби – майже півкілограма канабісу та близько 5 г метадону.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Вінницької області. 

У разі доведення вини, інспектору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна, повідомляє Державне бюро розслідувань.

Попередня публікаціяУ Вінниці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. ФОТО
Наступна публікаціяУ Вінниці експонують роботи Закіра Сабірова в авторських техніках «Нуворізм» та «Танфорізм». ФОТО – ВІДЕО