У Зеленського визначили нардепа який буде підбирати кандидатів та відповідати за результат місцевих виборів у Вінницькій області

В партії Зеленського “Слуга народу” вирішили поставити в кожну область так званого куратора на місцеві вибори. Вони будуть готувати партію до виборів, допомагати в підборі кандидатів та будуть відповідати за результат.
По Вінницькій області таким “смотрящим” визначили Аліну Загоруйко – нардеп, юристка, – про це повідомив сьогодні телеграм-канал “Політарена”.
Довідково: У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 59 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Була довіреною особою у ЦВК кандидата на посаду президента України Володимира Зеленського під час виборів 2019 року.
До 2017 року працювала головною консультанткою управління забезпечення діяльності членів Комісії Секретаріату Центральної виборчої комісії, також працювала помічницею членкині ЦВК Юлії Швець. У 2016 році була у списку пропозицій на нових членів ЦВК від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.
У 6 скликанні Верховної Ради була помічницею-консультанткою на громадських засадах народного депутата від “Блоку Юлії Тимошенко” Віктора Швеця.
Працювала старшою консультанткою парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.
Здобула кваліфікацію юристки в Академії муніципального управління.
 

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліція розшукує безвісти зниклого Миколу Гурянова
Наступна публікаціяНа Вінниччині пройде 14-й міжнародний ленд-арт Фестиваль “Mithogenes 2020”