У Вінниці на вулиці Петлюри демонтували одноповерховий будинок 1917 року побудови. ФОТО

У Вінниці на вулиці Петлюри демонтували одноповерховий будинок 1917 року побудови. Декілька днів тому на розі вулиці Магістрацької та вулиці Петлюри демонтували одноповерхову будівлю. Досить довгий час починаючи з 2000 року будівля була закинута та зачинена, але з часом її стан погіршувався. Ще за довго до демонтажу ми встигли зробити для історії фото ззовні та всередині будинку.

На момент фотофіксації будинок вже готували для демонтажу. Там була відсутня частина покрівлі, не було дверей, а навколо нього починали встановлювати паркан. Це був двоквартирний цегляний житловий будинок, який був збудований у 1917 році. В середині кожної квартири було дві кімнати. Будинок мав пічне опалення, перша піч стояла при вході в будинок, а інша між двома кімнатами в середині нього.

Тепер після його демонтажу тут планують збудувати чотирьох поверхову офісну будівлю. Ще з 15 листопада Архітектурна майстерня «Плясовиці» публікували проект майбутньої будівлі Строки будівництва наразі невідомі.

Попередня публікаціяЩо очікує економіку Вінниччини, які підприємства можуть закритись? Інтерв’ю з ексзаступником голови ОДА. ВІДЕО
Наступна публікаціяЩо очікує економіку Вінниччини в 2020 році?