Що оновили у закладах культури і що планують оновити розповіли у міськраді

Про оновлення обладнання, розвиток культурних закладів та створення нових культурних осередків, говорили сьогодні у вінницькій міській Раді.

У минулому році мистецькі школи міста поповнювалися новими інструментами, а у кінотеатрі «Родина» з’явилось нове цифрове обладнання

У 2019 році капітально відремонтували приміщення бібліотеки №13, у кінотеатр «Родина» придбали та встановили цифрове обладнання для демонстрування фільмів. А у Міському палаці мистецтв капітально відремонтували частину покрівлі. Про ці та інші ремонті роботи у закладах культури розповів під час чергового засідання виконкому директор департаменту культури Максим Філанчук.

Минулого року було приділено значну увагу оновленню технічного ресурсу та ремонту закладів культури. Серед іншого, завершено реконструкцію зовнішньої тепломережі до Вінницької дитячої музичної школи №2». Проведено реконструкцію частини мережі постачання води до Вінницької дитячої художньої школи.

Також виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію газової мережі літературно-меморіального музею М.Коцюбинського. Проведено тендерні процедури та отримано експертизу на ремонтно-реставраційні роботи пам’ятки історії національного значення «Садиба письменника і громадського діяча М.М. Коцюбинського».

«Замінено частину системи опалення в КЗ «Центр концертних та фестивальних програм». Завершено ремонтні роботи в приміщенні музею моделей транспорту, що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 64. На завершальній стадії ремонт даху, також проведено монтаж системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та пожежне спостереження будівлі КЗ «Вінницький міський клуб» (вул. Черняховського, 74). Проведено капітальний ремонт частини покрівлі ЗК «Міський Палац мистецтв»», – каже Максим Філанчук.

Здійснено капітальний ремонт приміщення бібліотеки-філії №13 (просп. Космонавтів,39). Завершено виготовлення Державної експертної оцінки проектно-кошторисної документації по бібліотеці-філії №16 (вул. Бучми, 96). Розроблена документація на проведення капітального ремонту в бібліотеці-філії №7( вул. Баженова, 32). Переведено бібліотеку-філію № 2 зі старої будівлі по вул. Маяковського, 122 у нове орендоване приміщення за адресою вул. Ю. Смирнова/1 пров. Український, 23/6.

«Я завжди говорив, що бібліотеки, особливо у приватному секторі, повинні бути культурними осередками. Робота проводиться, але ми розуміємо, які виклики є перед нами у цій сфері. Ми сьогодні винайшли можливість орендувати приміщення на Старому місті і будемо продовжувати працювати, щоб для всіх категорій і вікових груп людей діяли додаткові культурні осередки», – сказав міський голова Сергій Моргунов.

У кінотеатр «Родина» придбано та встановлено цифрове обладнання для демонстрування фільмів, що дало змогу майже у 3 рази збільшити власні надходження підприємства. Придбано афіші та зовнішні світлові вивіски.

Також оновлена матеріально-технічна база закладів. Зокрема, придбано музичні інструменти для мистецьких шкіл міста (рояль, акордеон, бандури, домри тощо), комплект звукопідсилюючої апаратури, комп’ютерну та оргтехніку, меблі та ін.

Попередня публікаціяВінницьким викладачам спортивних шкіл з березня піднімуть зарплати
Наступна публікаціяЛиповецькі рятувальники отримали нові пожежні авто