У Вінниці жителі міста знову отримають знижку по сплаті за тепло і гарячу воду

У Вінниці жителі міста знову отримають знижку по сплаті за тепло і гарячу воду. Відповідне рішення сьогодні, 6 лютого, схвалив виконком міської ради. Відтак у платіжках за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання, вінничани, як і минулого місяця, побачать знижку на ці послуги. Вона буде вказана в окремій графі в Єдиному рахунку.

На січень НАК «Нафтогаз» встановив ціну на газ для теплопостачальних підприємств на рівні 5,58 грн за м3 з ПДВ (в грудні це було 5,13 грн за м3 з ПДВ). Відповідно, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснюватиме перерахунок за тепло та гарячу воду для своїх споживачів з урахуванням вартості газу в січні. Оскільки ціна на газ зросла – відсотки перерахунку цього разу будуть дещо менші.

«В грудні ми вже приймали відповідне рішення, виходячи з актуальної ціни на газ на той момент. Було зроблено знижку в платіжках. В цьому місяці, враховуючи ціну газу, ми знову зменшуємо вартість опалення на 21% та гарячої води на 19%. Завдання профільного департаменту – далі постійно моніторити ціну на газ. І якщо наступного місяця буде можливість знову знизити цей тарифний тягар для вінничан – ми це обов’язково зробимо», – сказав міський голова Сергій Моргунов.

Тож за послугу з централізованого опалення, отриману в січні, вінничани сплатять в середньому на 21,5 % менше. Вартість послуги з гарячого водопостачання знизиться орієнтовно на 19,2 %. А конкретні цифри кожен споживач побачить у відповідній графі в Єдиному рахунку.

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 6 лютого «Вінницяміськтеплоенерго» має провести зміну розміру нарахувань за теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води споживачам і відобразити це у платіжних документах за січень 2020-го року, які вінничани почнуть отримувати після 12 лютого.

Попередня публікаціяПро місцевих корупціонерів та повернення землі розповіли у Вінницькій обласній прокуратурі. ВІДЕО
Наступна публікаціяУ Вінниці патрульні роти ТОР спільно з рятувальниками винесли пенсіонера із задимленої квартири. Фото