У Вінниці просять змінити інтервал руху маршрутного таксі 5А та 10А. Петиція

У Вінниці просять змінити інтервал руху маршрутного таксі 5А та 10А. З даною петицією до міської ради звернулась вінничанин Павло Кушнір.

"Прошу зменшити інтервал руху маршрутних таксі 5А та 10А в вечірній час пік з 17:00 до 19:00 в зимній період, тому що іноді доводиться чекати по 30 хвилин, аби сісти в маршрутку, а коли на вулиці холдоно – це загрожує переохолодженням та простудними захворюваннями, особливо дітям які добираються додому зі шкіл та дит.садочків.

Також прошу розлянути можливість змінити маршрут даних таксі за таким принципом:
Для 5А: 1 ходка за маршрутом Шкуринці – П"ятничани – 1 ходка Шкуринці – Зал. вокзал.
Для 10А: 1 ходка за маршрутом Агрономічне – Корея – 1 ходка Агрономічне – Зал. вокзал. " – йдеться у петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

Попередня публікаціяУ Вінниці майже кожен навчальний заклад має інклюзивний клас. Фото
Наступна публікаціяВінничани пропонують закрити парковку біля музею Пирогова через нічні дискотеки

8 КОМЕНТАРІ(В)

  1. Першу додаткові маршрутки в ранковий та вечірний час . Так як вранці по 2-3 рейси не вдається виїхати а ввечері приїхати.

  2. Першу додаткові маршрутки в ранковий та вечірний час . Так як вранці по 2-3 рейси не вдається виїхати а ввечері приїхати.

  3. Система дала збій. Невірний логін чи пароль протягом усього часу. Це від багатьох чути. Складається враження, що спеціально…

  4. Система дала збій. Невірний логін чи пароль протягом усього часу. Це від багатьох чути. Складається враження, що спеціально…

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я