У Вінниці стали відомі переможці зимового турніру з боулінгу серед молоді. Фото

У Вінниці відомі переможці зимового турніру з боулінгу серед молоді. Про це повідомляє Вінницька міська рада. Вчора відбувся зимовий турнір з боулінгу серед команд з професійно-технічних училищ, коледжів та університетів. Організатори – відділ молодіжної політики міської ради та Вінницька молодіжна рада.

Серед професійно-технічних навчальних закладів перше місце у ВПУ Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, друге – посіла команда з Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції та охорони і тертє – ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».

Щодо коледжів, перше місце посіли представники Вінницького торгівельно-економічного коледжу КНТЕУ, друге – команда Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, третє – Вінницького технічного коледжу.

Перше місце серед команд з університетів посіли студенти з Вінницького національного технічного університету, друге – Донецького національного університету ім. Василя Стуса і третє – Вінницького інституту економіки Тернопільського національного економічного університету.

Попередня публікаціяУ Вінниці ціна газу для населення в січні зменшиться до 5,868 гривень за кубометр
Наступна публікаціяНа Вінниччині горів приватний будинок

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я