У Вінниці ціна газу для населення в січні зменшиться до 5,868 гривень за кубометр

У Вінниці ціна газу для населення в січні зменшиться до 5,868 гривень за кубометр. Про це повідомляє прес-служба Вінницягаз. 

В січні вартість газу для кінцевого споживача знизиться до 5,868 грн/куб. м. Ціна газу без ПДВ складає 4,89 грн/куб м і включає оптову ціну газу 4,65 грн., послуги Оператора ГТС 0,124 грн. і торгівельну націнку постачальника 0,116 грн. Таким чином, разом з ПДВ (0,98 грн.) вартість газу як товару становитиме 5,868 грн./куб. м.

28 січня 2020 року Кабмін змінив порядок розрахунку вартості газу для потреб населення та релігійних організацій. Вже наступного дня стало відомо, що вартість газу переглянуто у бік зниження. ТОВ "Вінницягаз Збут", виконуючи постанову Кабміну №17 від 24 січня 2020 року, виставить рахунки за січень по ціні 5,868 грн./куб. м газу*.
*Кінцева ціна газу як товару для без врахування вартості його доставки.

Довідка: Основною сферою діяльності ТОВ «Вінницягаз Збут» є постачання природного газу споживачам Вінниччини. На сьогодні компанія постачає природний газ 453 тис. побутових споживачів і майже 3,4 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги постачання становлять близько 400 млн кубометрів природного газу на рік. ТОВ «Вінницягаз Збут» входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області.
У 2019 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 17,3 мільйона гривень.

Попередня публікаціяНа Вінниччині в аварії загинув водій автомобіля. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці стали відомі переможці зимового турніру з боулінгу серед молоді. Фото

2 КОМЕНТАРІ(В)

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я