У Вінниці в минулому році облаштували 11 кілометрів велодоріжок

У Вінниці в минулому році облаштували 11 кілометрів велодоріжок. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У Вінниці щороку виконується певний обсяг робіт, спрямований на розвиток велоінфраструктури.  Лише за минулий рік у місті було облаштовано 11 км нових велодоріжок, встановлено 10 вело-СТО та 10 мап велосипедних маршрутів. А загальна протяжність велошляхів різного типу становить 70 км.
 
Активно розвивати велоінфраструктуру у Вінниці почали з 2011 року. Саме тоді у місті з’явилися перші велодоріжки. Лише минулого року у місті збудували 11 км нових велодоріжок. Вінниця стала одним  із перших міст, де велосмуги облаштували на проїжджій частині. Їх зробили по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів та вул. Замостянській. 
 
Ще однією новинкою для велолюбителів стало облаштування вело-СТО. Таких станцій минулого року відкрили 10, і тепер велосипедисти самостійно можуть відремонтувати свій транспорт, скориставшись інструментами на станції. Також поруч розмістили веломапи. На них доступна інформація про те, де знаходиться велосипедист та зображена вінницька велоінфраструктура.
 
«Встановлення веломап і станцій самообслуговування фінансувалося Швейцарською Конфедерацією в рамках Проекту «Розвиток велоінфраструктури за підтримки Швейцарської Конфедерації. Завдяки мапам кожен вінничанин чи турист може зорієнтуватись у наявних веломаршрутах та сформувати свій. Також на мапі вказані заплановані на найближчий час велодоріжки та смуги, існуючі станції прокату велосипедів Nextbike та велостанції технічного самообслуговування», – зазначив керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін. 
 
Два роки у Вінниці діє муніципальний велопрокат Nextbike. Найпопулярнішою станцією серед вінничан є вул. Келецька/просп. Космонавтів.   А загалом велосипеди орендували 27 000 разів.

 

Попередня публікаціяВінничани не читають газет, майже не дивляться телебачення віддаючи перевагу інтернету та соціальним мережам. Опитування
Наступна публікаціяУ Вінниці поліція розшукує Григорія Парасківа