У Вінниці відповіли на петицію щодо припинення дискримінації нещеплених дітей у навчальних закладах

У Вінниці відповіли на петицію щодо припинення дискримінації нещеплених дітей у навчальних закладах. Нагадаємо, що з даною петицією до міської ради звертався вінничанин Ігор Здирко. У ній він вимагав забезпечити виконання законів у Конституції України. 

На дану петицію міська рада надала відповідь: 

"Повідомляємо, що відповідно ст.27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» профілактичні щеплення з метою запобігання захворювання на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні є обов’язковими.

Згідно ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з Календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. Прийом дітей до виховних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під наглядом.

Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказами, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його. " – йдеться у відповіді на петицію.

Попередня публікаціяУ Вінниці двоє неповнолітніх розбили холодильник та викрали з нього алкогольну продукцію
Наступна публікаціяНа колишньому хімпромі чоловік розвів багаття та палив мідні кабелі. Відео