Виставка «Українське військо: 1917-1921» відкриється в холі ОДА

В межах відзначення Дня Соборності України у вівторок, 21 січня 2020 року о 11:00 у холі Вінницької обласної державної адміністрації (вулиця Соборна, 70) відкриється виставка Українського інституту національної пам'яті «Українське військо: 1917-1921».Виставка «Українське військо: 1917-1921» розповідає про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині.Одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України є її Збройні сили. Сьогодні вони стримують ворога в Донецькій та Луганській областях, а також готові до виконання поставлених завдань скрізь, де в цьому виникне потреба.

Сто років тому значення власного війська для України було надзвичайно важливим, адже молодій державі з перших і до останніх днів існування доводилось боротися з агресією сусідів. У вирі боротьби формувалося військо Української революції 1917-1921 рр. Воно увібрало в себе національні традиції минулих епох, але при цьому постійно змінювалося, пристосовуючись до викликів сучасності.

Виставку презентує Центральний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам'яті за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради та Центру історії Вінниці.Вхід вільний.Контактна інформація організаторів:

Начальник Центрального міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті Богдан Галайко (тел. +38 097 986 3144, електронна адреса [email protected] , [email protected]).

Попередня публікаціяГолова бюджетної комісії облради звернувся до Президента через недофінансування освіти та медицини області
Наступна публікація[Розслідування] Місцевих журналістів звинувачують в п’яній їзді і “освоєнні” бюджетних коштів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я