На Вінниччині підозрюваному в зґвалтуванні 20-річної дівчини суд обрав міру запобіжного заходу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції.
Злочин стався ввечері 15 січня в місті Ладижин. За підозрою у вчиненні цього злочину оперативники затримали 33-річного чоловіка, який два тижні тому звільнився з місцевої колонії, де відбував покарання за аналогічний злочин, розбій та грабіж.
Затримали зловмисника, який переховувався від поліції, 17 січня у Гайсинському районі. На 20-річну потерпілу чоловік напав біля свого тимчасового помешкання у Ладижині. Попередньо встановлено, що до дівчини він застосовував фізичну силу та затягнув у свій будинок.
За словами начальника ладижинської поліції Віталія Деркача, 18 січня міський суд обрав правопорушнику міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.
Аналогічний злочин чоловік вчинив у 2016 році в Вінниці. Слідством за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування, вчинено повторно), йому оголошено про підозру. Такий злочин карається позбавлення волі строком до десяти років.