Вінницякартсервіс розпочинає видачу Муніципальних карток вінничанина

У Вінниці розпочинають видачу Муніципальних карток вінничанина. Про це йдеться у повідомленні Вінницякартсервіс. Друзі, ми розпочали видачу персоніфікованих Муніципальних карт вінничанина, які були оформлені через сайт (МКВ Загальна, Студентська, Учнівська)

На електронні адреси власників, надсилаються повідомлення з інформацією про виготовлення та переліком необхідних документів для їх отримання.

Окремо були розіслані повідомлення про некоректні дані в заявках. Просимо усіх, хто отримав повідомлення про необхідність внесення змін (некоректне фото) – внести їх до 20 січня, оскільки у понеділок буде здійснено вивантаження карт на друк.

Надалі подача заявок карт до друку буде здійснюватися по понеділкам. Отримати готову картку ви зможете через 3 тижні після відправки на поліграфічне підприємство. Приносимо вибачення за довготривале очікування раніше оформлених Муніципальних карт!

Попередня публікаціяУ Вінниці краєзнавчий музей запрошує приєднатися до міжнародного флешмобу музейних селфі та отримати приз
Наступна публікаціяУ Вінницькому районі двоє неповнолітніх пограбували будинок на 2,5 тисячі доларів

1 КОМЕНТАР

  1. з березня 2019 роблять картки та не можуть зробити.

Comments are closed.