У Вінниці краєзнавчий музей запрошує приєднатися до міжнародного флешмобу музейних селфі та отримати приз

У Вінниці краєзнавчий музей запрошує приєднатися до міжнародного флешмобу музейних селфі та отримати приз. Про це йдеться у повідомленні музею. Захід відбудеться завтра 16 січня в приміщенні вінницького обласного краєзнавчого музею. 

Для участі у флешмобі потрібно прийти до нашого музею, зробити "селфі" (фотопортрет власноруч) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у Facebook або Instagram із хештегом #MuseumSelfie та #vinnytsiamuseum. П'ять учасників флешмобу – переможців конкурсу музейних селфі, отримають путівник "Вінницький обласний краєзнавчий музей".
Акція має два застереження:
– категорично заборонено  використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
– зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Фотографування в цей день в музеї безкоштовне. В Україні цьогорічна акція пройде вже вшосте. Започаткована європейським проектом Culture Themes у 2014 році, акція з кожним разом знаходить все більше й більше шанувальників, адже вона проста до неможливого (бо всі ми робимо фото щоразу, як відвідуємо музеї) і дає можливість учасникам розказати про свої улюблені музеї, а самим музеям – отримати найдієвішу рекламу.

Попередня публікаціяУ Вінниці Краєзнавчий музей запрошує приєднатися до Міжнародного флешмобу музейних селфі та отримати приз
Наступна публікаціяВінницякартсервіс розпочинає видачу Муніципальних карток вінничанина

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я