Програма співфінансування ремонту автомобільних доріг державного значення працюватиме і у 2020 році

На Вінниччині програма співфінансування ремонту автомобільних доріг державного значення працюватиме і у 2020 році. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Вінницькій області. 

В письмовому зверненні, від імені мешканців села Митків, Гайсинського району, до Служби автомобільних доріг звернулась Краснопільська ОТГ із проханням влаштувати нові зупинки транспортних засобів загального користування, в рамках співфінансування з місцевого бюджету, по автомобільній дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, в місці примикання на с. Митків.

Під час зустрічі заступника голови Краснопільської ОТГ Василя Вдовика та начальника Служби Ігоря Алексєєва було опрацьовано питання влаштування автопавільйонів.

«Ми готові виділити частину коштів відповідно до програми співфінансування, тому що це безпека наших жителів, – зауважив Василь Вдовик. – В минулому році там відремонтували дорогу, тож швидкості збільшились, а відсутність зупинки наражає людей на небезпеку, адже їм треба десь чекати автобус».

«Безпека учасників дорожнього руху є пріоритетом для нас. Такі роботи проводяться за рахунок експлуатаційного утримання, – зазначив начальник Служби. – В поточному році необхідне фінансування на експлуатацію, відповідно до методики розрахунку, складає 402 млн.грн. та наразі маємо затверджену суму 244 млн.грн. Це комплекс щорічних робіт, який включає в себе аварійний ремонт, зимове утримання, земляні роботи, безпеку дорожнього руху та інші. На сьогодні ми можемо розпочати підготовчі роботи, розрахувати вартість та необхідні матеріали для встановлення автопавільйонів».
Основні вимоги до проектування та будівництва нових зупинок маршрутних транспортних засобів встановлюються положеннями ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Проектування. Будівництво» та ГБН В.2.3-37641918-550:2018 «Автомобільні дороги. Зупинки маршрутного транспорту. Загальні вимоги проектування».

Зазначеними нормативними документами, при влаштуванні нової зупинки маршрутних транспортних засобів на ділянках автомобільних доріг загального користування передбачається облаштування перехідно-швидкісних смуг, заїзного карману, зупинкового та посадкового майданчиків, які мають чітко регламентовані технічні параметри в залежності від категорії автомобільної дороги. Враховуючи існуючу ширину земляного полотна на зазначеній ділянці дороги влаштування зупинки з додержанням необхідних її технічних параметрів потребує проведення робіт з його розширення.
За попередніми підрахунками працівниками Служби, зробленими під час обстеження місць влаштування нових автобусних зупинок, вартість нового влаштування автопавільйонів та під’їздів до них буде складати 3 041 612 тис. грн.

Під час розмови було визначено план дій щодо влаштування нових автопавільйонів. Домовлено про підготовчі роботи, які можливо виконати в сьогоднішніх погодних умовах.
Співпраця між Службою автомобільних доріг та органами місцевого самоврядування, в рамках співфінансування проектів є запорукою результату.

Попередня публікаціяНа Вінниччині за добу на дорогах області збили двох пішоходів та велосипедиста
Наступна публікаціяУ Вінниці Краєзнавчий музей запрошує приєднатися до Міжнародного флешмобу музейних селфі та отримати приз