Ароматний, поживний і водночас простий у приготуванні — крем-суп із печених овочів стане чудовим варіантом для обіду або легкої вечері. Запікання надає овочам насиченого смаку, а ніжна текстура супу робить страву особливо приємною.
Інгредієнти
- 2 моркви
- 1 солодкий перець
- 1 невеликий кабачок
- 1 цибулина
- 2 картоплини
- 2 зубчики часнику
- 1–1,2 л овочевого або курячого бульйону
- 2 ст. л. оливкової олії
- сіль і чорний перець — за смаком
- зелень або сухарики для подачі
Спосіб приготування
- Моркву, перець, кабачок, картоплю та цибулю наріжте великими шматками. Викладіть на деко, додайте часник, полийте оливковою олією, посоліть і поперчіть.
- Запікайте овочі в духовці приблизно 25–30 хвилин при температурі 200 °C, поки вони стануть м’якими та злегка підрум’яняться.
- Перекладіть запечені овочі в каструлю, залийте гарячим бульйоном і прогрійте 5–7 хвилин.
- Подрібніть суп блендером до однорідної кремової консистенції. За потреби додайте ще трохи бульйону.
- Перед подачею прикрасьте зеленню або додайте хрусткі сухарики.
Такий крем-суп добре смакує гарячим і чудово поєднується з підсушеним хлібом або грінками. Він легкий для шлунка, але водночас поживний завдяки поєднанню різних овочів.
