Уночі ворог завдав удару по Вінниччині, у результаті цього постраждали 40 житлових будинків. У приміщеннях з’явилися тріщини в стінах, вибиті вікна та двері, пошкоджені дахи. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила начальниця Вінницької ОВА Наталія Заболотна.
На місцях працюють комісії з обстеження та фіксації обсягів руйнувань.
Постраждалі отримають допомогу від міжнародних організацій і благодійних фондів, що працюють на території області. Український Червоний Хрест надав матеріали для тимчасового закриття пошкоджених ділянок, а фонди «Право на захист» та «СхідSOS» забезпечують психосоціальну підтримку, юридичні консультації та допомогу з оформленням заявок на відновлення.
Зокрема, «Право на захист» допоможе отримати допомогу від УВКБ ООН у розмірі 10 800 грн на кожного мешканця постраждалого будинку.





