Протягом останньої доби на Вінниччині зафіксували 29 пожеж: 21 – на відкритих територіях та 3 – у житловому секторі. Вогонь охопив екосистеми у Вінницькому, Гайсинському, Тульчинському та Хмільницькому районах, а також у місті Вінниця, загальна площа займання перевищила 3 гектари.

У Вінниці в двох випадках пожежі пошкодили гаражі. За попередніми даними, загоряння сталися через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

У селі Перепеличчя Немирівської громади полум’я сухої трави перекинулося на господарську споруду. А в селищі Крижопіль Тульчинського району пожежа літньої кухні виникла через коротке замикання електромережі.

На щастя, постраждалих немає.

Рятувальники ДСНС нагадують: дотримуйтесь правил пожежної безпеки та у разі небезпеки одразу телефонуйте за номером 101.

Попередня публікаціяУ Вінниці рятувальники допомогли дівчинці, яка не змогла сама зняти металеву шайбу з пальця
Наступна публікація«Батьківщина» запускає гарячу лінію для ветеранів та їхніх родин