Головне управління ДСНС України у Вінницькій області попереджає про погіршення погодних умов. За інформацією синоптиків, вночі та вранці у понеділок, 13 травня, в області на поверхні ґрунту прогнозуються заморозки 0…-3°C.
У зв’язку з цим оголошено І рівень небезпеки — жовтий. Така температура може становити загрозу для ранніх сільськогосподарських культур, квітучих дерев і розсади.
Рятувальники закликають жителів області бути уважними до прогнозів погоди та за можливості вжити заходів для збереження врожаю. Особливо це стосується фермерів, садівників і дачників.
Нагадаємо, заморозки в травні — не рідкість для центральних регіонів України. Проте навіть короткочасне похолодання може завдати значної шкоди сільському господарству.
ДСНС рекомендує постійно стежити за оновленнями прогнозу погоди та дотримуватися порад фахівців.