Іллінчанин Тарас Крилов здобув бронзову медаль у розділі бойове самбо.

Як повідомив голова відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Борзов, на Кіпрі стартував молодіжний чемпіонат світу з боротьби самбо, в якому беруть участь майже 600 спортсменів із понад 30 країн.

11 жовтня українська збірна завоювала 13 медалей, а також кубки у командному заліку: срібло серед кадеток у спортивному самбо та бронзу серед юніорів у бойовому самбо.

Серед призерів і Тарас Крилов, представник Вінницької обласної комплексної ДЮСШ. Він виборов бронзу в категорії бойового самбо у ваговій категорії до 64 кг. Тарас виграв перший бій у суперника з Вірменії, а другий — у спортсмена з Колумбії, змагаючись у старшій віковій групі, адже серед юнаків бойовий розділ не проводиться.

«Вітаю Тараса і його тренерів — Станіслава Герасимчука та Івана Нагорняка! Нехай ця бронза стане початком великої спортивної кар’єри! Головне — не зупинятися», — зазначив Сергій Борзов.

Попередня публікаціяУ Вінницькому центрі «Гармонія» запровадили заняття з сенсорної інтеграції для дітей