Спортсмен з Вінниччини Петро Давиденко – чемпіон Європи з самбо, про це повідомив керівник ОВА Вінниччини Сергій Борзов.

«У ваговій категорії до 88 кг вінничанин виборов “золото” з бойового самбо у перший день Чемпіонату Європи.

Змагання проходять у м.Нові-Сад (Сербія) та триватимуть до 12 травня», – йдеться в повідомленні.

28 – річний Дмитро Давиденко є військовослужбовцем Нацгвардії. На початку квітня, в столиці Вірменії Єревані на Кубку світу з бойового самбо він виборов золоту медаль. Спортсмен виступав у ваговій категорії до 80 кг.

Попередня публікаціяУ Вінниці в Подільському зоопарку можна побачити гімалайських ведмежат у відкритому вольєрі
Наступна публікаціяВ середмісті Вінниці відбулась презентація програм Вінницького представництва Червоного Хреста України