База Северинівської лікарні відновного лікування, що нещодавно ввійшла до складу ПРЦО, готується до відкриття 20 стаціонарних ліжок паліативної допомоги та 65 ліжок реабілітаційної допомоги. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА.
Під час онлайн-зустрічі “Діалог для змін: Спільна стратегія для подолання онкології” директор Подільського онкоцентру Сергій Перегончук розповів про роботу онкологічної служби та наголосив на важливості підтримки пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Він також висловив готовність до співпраці та наголосив на значенні ранньої діагностики.
Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна додала, що у зв’язку зі збільшенням кількості онкологічних захворювань, пріоритетом є рання діагностика. Вона також підкреслила, що паліативна допомога для вінничан є безкоштовною, а витрати покриває Національна служба здоров’я України.







