У Вінниці встановлюють сонячні електростанції із системами накопичення енергії на об’єктах міської інфраструктури. Про це повідомили на сторінці Вінницької міської ради.
Як йдеться у повідомленні, нові системи дозволять комунальним підприємствам частково забезпечувати власні потреби в електроенергії, зменшувати витрати на її закупівлю та підтримувати роботу під час перебоїв із централізованим електропостачанням.
На одному з об’єктів міської інфраструктури монтаж сонячної електростанції вже завершують. Обладнання — сонячні панелі, інвертори та система накопичення енергії — місто отримало як технічну допомогу в межах програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». Її реалізує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).
Ще на одному комунальному підприємстві вже розпочали встановлення сонячної електростанції з акумуляторними батареями. Після введення системи в експлуатацію вона забезпечуватиме частину потреб підприємства в електроенергії та сприятиме скороченню витрат.
У міській раді зазначають, що розвиток власної генерації має посилити енергетичну стійкість Вінниці та забезпечити стабільнішу роботу важливих об’єктів міської інфраструктури.
Фото ілюстративне.



