У Вінницькому академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського глядачів запрошують на яскраву комедійну виставу, що поєднує гумор, інтригу та несподівані сюжетні повороти.
У центрі постановки — харизматичний герой Леоніда Папагатто, роль якого виконує Анатолій Вольський. Його персонаж вирішує жити за власними правилами та приміряє на себе нову роль, що запускає низку кумедних і водночас заплутаних ситуацій. З кожним кроком гра у вигадку ускладнюється, додаючи історії нових несподіванок.
Постановку здійснила народна артистка України Таїса Славінська, яка створила легку й дотепну атмосферу справжньої комедії.
Вистава відбудеться 2 травня о 17:00 на великій сцені театру. Квитки можна придбати у касі закладу або онлайн.





