У Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова виконали надскладне хірургічне втручання 71-річному пацієнту з онкологічним захворюванням правої нирки, ускладненим пухлинним тромбозом нижньої порожнистої вени.

Як повідомили у медичному закладі, пухлинний процес поширився за межі органа та уразив одну з найбільших венозних судин організму, що значно ускладнило клінічну ситуацію і вимагало високого рівня хірургічної точності та координації.

Оперативне втручання тривало близько восьми годин. Лікарі виконали правобічну нефректомію, резекцію нижньої порожнистої вени та видалення пухлинного тромбу. Це дозволило радикально усунути онкологічний процес і стабілізувати стан пацієнта.

У складній операції брала участь команда фахівців Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова під керівництвом Анастасії Гром’як та Олега Васильєва.

Після післяопераційного спостереження стан пацієнта стабілізувався, і його виписали додому для подальшого відновлення.

У лікарні зазначають, що подібні втручання потребують високої концентрації команди, сучасного технічного забезпечення та значного хірургічного досвіду, адже йдеться про випадки найвищого рівня складності.

Попередня публікаціяНа Вінниччині державі повернули 8 гектарів землі з археологічною пам’яткою
Наступна публікаціяПідозра у торгівлі людьми: на Вінниччині розслідують експлуатацію людей з інвалідністю