За останній тиждень у Вінницькій області зафіксовано 20 пожеж, з яких 16 виникли на відкритих територіях. Вогнем обпалено понад 6 гектарів екосистем регіону, більшість випадків спричинені людською недбалістю. Крім того, рятувальники зафіксували три пожежі в житловому секторі.
Повідомляє ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Зокрема, у Вінниці на вул. Винниченка через необережність під час куріння зайнявся матрац у квартирі п’ятиповерхового будинку. Власник самостійно загасив тління, запобігши масштабній пожежі.
У Козятині за схожих обставин загорілося пластикове оздоблення дашка на першому поверсі багатоповерхівки.

Також у селищі Вороновиця бійці ДСНС ліквідували пожежу в господарській споруді площею 60 кв. м, яка сталася через коротке замикання електромережі. На щастя, у всіх випадках обійшлося без постраждалих.
Рятувальники вкотре нагадують громадянам про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки та застерігають від спалювання сухої рослинності.




