Книгарня-меморіал пам’яті Миколи Рачка «Герої» запрошує письменників та письменниць до участі у «Письменницькому вікенді» — дводенному інтенсиві для тих, хто вже пише або лише мріє про власну книгу.

Проєкт реалізується у співпраці школи творчого та професійного письма Litosvita, Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та книгарні-меморіалу «Герої».

Учасники працюватимуть разом із лекторками Litosvita — Катериною Близнюк та Ольгою Войтенко. Протягом двох днів говоритимуть про:

  • народження тексту;

  • психологію персонажів;

  • сюжет і структуру;

  • мову та стиль;

  • те, як слова набувають ваги, а ідеї — форми.

Організатори наголошують: писати — це не лише натхнення, а й ремесло, що потребує дисципліни, інструментів і живого діалогу з тими, хто вже пройшов шлях від задуму до готового тексту.

Інтенсив покликаний підтримати авторів, які беруть участь або планують подаватися на міський конкурс із підтримки книговидання про Вінницю, а також усіх, хто хоче розвивати власну письменницьку майстерність.

Коли і де?

 28 лютого — 15:00–20:00
 1 березня — 11:00–16:00

 Книгарня-меморіал пам’яті Миколи Рачка «Герої»
вул. Миколи Оводова, 17, Вінниця

Реєстрація обов’язкова (через гугл-форму).
Кількість місць обмежена.

Попередня публікаціяУ Вінниці зафіксували перевищення показників забруднення води в комунальному водогоні
Наступна публікація«Що тримаю біля серця»: у Вінниці показали фронтові талісмани захисників