25 лютого о 19:00 у концертній залі Вінницької обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича відбудеться концерт «В гостях у маестро Вівальді». Глядачів запрошують у музичну подорож світом гармонії, пристрасті та витонченості, якими сповнена творчість великого італійського композитора.

За диригентським пультом — Георгій Курков. Маестро вестиме оркестр крізь складну й емоційно насичену партитуру, розкриваючи багатство звучання та глибину кожного музичного образу.

Солістками вечора стануть Емілія Писаренко-Івлєва та Марія Куколевська. У їхньому виконанні скрипкові партії Вівальді набудуть особливої виразності — від ніжної ліричності до стрімкої експресії. Музика оживатиме у звуках, передаючи ритм весни, подих вітру й напругу грози.

Організатори обіцяють атмосферу, в якій барокові шедеври зазвучать сучасно та проникливо, залишаючи простір для глибоких емоцій і натхнення.

Квитки можна придбати у касі філармонії та онлайн.

Попередня публікаціяНа Вінниччині горіли будинки та вантажівка: рятувальники ліквідували вісім пожеж
Наступна публікаціяВибори ректора у ВДПУ обговорили у Верховній Раді