Вінничан запрошують на теплу й натхненну творчу зустріч із музично-поетичним танцювальним дуетом «Акули і Кота» — Ольгою Акуловою та Котом Єльпітіфором. Захід відбудеться у неділю, 18 січня, о 14:00 у Центральній міській бібліотеці імені І. Бевза.
«Акули і Кота» — це поєднання живого співу, поезії та танго, яке перетворюється на справжню подію настрою, сенсів і щирого спілкування.
Ольга Акулова — авторка й виконавиця пісень, володарка особливого вокалу, лауреатка всеукраїнських і міжнародних фестивалів, громадська діячка та юристка за освітою. Вона добре відома завдяки серії каверів #ПісніУкриття, які підтримували українців у складні моменти — під час тривог, у дорозі та в укриттях. Також Ольга є авторкою музично-смачного проєкту «Кава&Шоколад».
Кіт Єльпітіфор (Євген Єльпітіфоров) — поет, волонтер, кандидат біологічних наук, телеведучий і педагог, провідний інженер Національного ботанічного саду в Києві та викладач біології. Він є автором поетичних збірок «Бо до тебе йому фіолетово», «Кричи», «Хребет» (переможець конкурсу «Книга року» у Чернігові), а також прозового твору «Я, Васьок і все таке…». Окрім цього, Кіт викладає танго та проводить STEM-уроки.
У програмі заходу:
акулячі пісні та поезія;
котяча поезія;
акулячо-котяче танго;
жива атмосфера спілкування й творчі сюрпризи;
благодійна лотерея.
Вхід на подію — вільний.
Місце: ЦМБ ім. І. Бевза, вул. Хмельницьке шосе, 4
Дата: неділя, 18 січня
Час: 14:00





