У Вінницькій області відбулася установча зустріч засновників Вінницької обласної федерації роботодавців. У заході взяли участь представники найбільших підприємств регіону, керівники громадських організацій, а також провідні експерти з економічного розвитку.
Серед учасників конференції — Генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, а також представники МХП, найбільшого роботодавця Вінниччини. Компанію представляли Юрій Мельник, заступник виконавчого директора зі сталого розвитку, та Володимир Прокопчук, керівник Вінницького ХАБу МХП.
ТОВ «Вінницька птахофабрика», яка входить до складу МХП, є найбільшим роботодавцем області — 6 289 працівників, що на 565 осіб більше, ніж у попередньому році. У 2024 році підприємство сплатило понад 1,5 млрд грн податків і зборів, роблячи суттєвий внесок у фінансування освіти, медицини, соціальної сфери та інфраструктури регіону.
У зустрічі також взяли участь представники ГО «Ми – Вінничани», яка об’єднує представників малого й середнього бізнесу з усіх громад області.
Мета створення об’єднання:
Захист інтересів роботодавців
Сприяння збереженню та створенню робочих місць
Відновлення економіки регіону
Відстоювання прозорих умов на ринку
Участь у формуванні регіональної економічної політики
За результатами установчої конференції головою новоствореної Вінницької обласної організації роботодавців обрано Петра Михайленка, генерального директора групи компаній «Брацлав».
Об’єднання роботодавців — це важливий крок до формування конструктивного діалогу між бізнесом, громадськістю та владою. У часи викликів це партнерство стає основою для економічної стійкості, розвитку і збереження людського капіталу регіону.