У першому кварталі 2025 року представники малого та середнього бізнесу Вінниччини, які працюють на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 720,9 млн грн єдиного податку. Це на 70,9 млн грн, або 10,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат у коментарі для видання «Новини Вінниці».
Найбільшу частку надходжень забезпечили фізичні особи-підприємці – понад 541,1 млн грн. Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, перерахували до бюджетів понад 70,6 млн грн. Ще 109,1 млн грн сплатили колишні платники фіксованого сільськогосподарського податку.
«Дякую підприємцям Вінниччини за відповідальне ставлення до сплати податків. Єдиний податок є одним із трьох основних джерел наповнення місцевих бюджетів, і його надходження повністю спрямовуються на потреби територіальних громад», – зазначила очільниця податкової служби області.