Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №12093, який пропонує ввести знижку для порушників військового обліку, які добровільно сплатять штраф. Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко на своїй сторінці у Facebook.

“Військовослужбовці, які боронять країну, але не встигли оновити свої дані, будуть звільнені від сплати штрафів. Це справедливо. А для цивільних з’явиться можливість сплатити штраф зі знижкою 50% через платформу Резерв+. Наша команда вже працює над цим, очікуйте влітку”, – зазначила Черногоренко.

Що передбачає “штраф зі знижкою”: У жовтні 2024 року стало відомо, що Верховна Рада пропонує ввести 50% знижку для військовозобов’язаних, які несвоєчасно оновили свої дані, але самостійно звернулися до органів для накладення штрафу.

Зараз штраф за порушення військового обліку варіюється від 17 000 до 25 000 гривень. Однак, якщо порушник добровільно звернеться до уповноважених органів, він заплатить 8500 гривень. У разі, якщо протягом 20 днів штраф зі знижкою не буде сплачений, порушник повинен буде сплатити повну суму. У Міноборони наголосили, що сплата штрафу не звільняє особу від можливості бути мобілізованою.

Попередня публікаціяУ Хмільнику облаштують зону відпочинку для ветеранів — завдяки перемозі в конкурсі «Твори Добро»
Наступна публікаціяУ Барі відкрили меморіальну дошку загиблому герою Олександру Чернишу