У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу серед ветеранів війни в межах соціального проєкту «Сила титанів», спрямованого на розвиток адаптивного спорту. Турнір згуртував 20 українських захисників, які, попри виклики війни та травми, знову демонструють незламність — цього разу на спортивному фронті.

Спорт як інструмент відновлення

Захід організувала Вінницька міська рада спільно з комітетом по фізичній культурі і спорту ВМР та Федерацією настільного тенісу Вінницької області. Метою ініціативи є не лише фізична активність, але й психологічна реабілітація ветеранів, підтримка бойового духу та соціальна інтеграція через спорт.

Кожен з учасників мав за плечима власну історію боротьби, втрат і надій. Серед них – Ярослав Бегас, який отримав поранення на бахмутському напрямку у 2022 році.

«Після поранення почав реабілітацію, почав більше займатися спортом. Маю мету – вийти на Паралімпіаду», — розповідає Ярослав. Нещодавно він уже виборов перемогу на турнірі «Кубок Серцевіра» в Чернігові.

Ще один учасник, Сергій Євтушенко, поділився своїми відчуттями:

«Такі змагання надихають. Спорт додає енергії, впевненості. Це краще, ніж залишатися наодинці з думками. Я адаптуюсь до змін — головне, щоб було середовище, яке підтримує».

Результати турніру

Учасники продемонстрували високий рівень гри та витримки. Переможцями стали:

  • І місце – Ярослав Бегас, Павло Бондаренко

  • ІІ місце – Ярослав Фіногенов, Леонід Луцков

  • ІІІ місце – Сергій Євтушенко, Максим Мельник

Попередня публікаціяУ Сутисках з’являться сонячні ліхтарі: проєкт «Безпечний шлях» став переможцем конкурсу «Твори добро»
Наступна публікаціяНаціональний рекорд у Барському коледжі: понад 120 учасників одночасно створили глиняну іграшку-свищик