У Липовці нагородили переможців конкурсу «Професійне зростання»

У Липовці відбулося нагородження переможців конкурсу «Професійне зростання» з Вінницького району. 30 авторів креативних проєктів отримали сертифікати на 10 тисяч гривень кожен. Конкурс ініціювали громадське об’єднання «Ми – Вінничани», благодійний фонд «МХП-Громаді» та партнери.

«Це проєкт для майбутніх поколінь»

Переможців нагороджували голова громадського об’єднання «Ми – Вінничани» Валерій Коровій та голова Наглядової ради благодійного фонду «МХП-Громаді» Юрій Мельник.

«Якщо цей проєкт потрібен людям і є зацікавленість фахівців у громадах, ми його продовжимо. Плануємо збільшити кількість переможців і масштабувати ініціативу», – зазначив Юрій Мельник. Він також додав, що компанія МХП минулого року передала 67 мільйонів гривень допомоги військовим: «Це наш святий обов’язок – підтримати бійців».

Учасники проєкту: історія особистого розвитку

Серед переможців конкурсу – Аліна Пастухова з Гніванської громади, яка впроваджуватиме сенсорну інтеграцію для дітей.

«Наш освітній центр називається “Рівень”. Ми хочемо запустити курс сенсорної інтеграції, адже його потребують діти з обмеженими можливостями», – розповіла Аліна.

Ще одна учасниця, Інна Стефанішина, приїхала до Лука-Мелешківської громади з Чорнобаївки. Вона впроваджуватиме АВА-терапію для дітей з аутизмом і порушенням мовлення.

«Завдяки спеціальному курсу ми допомагатимемо дітям з порушеннями мови. Я родом з Херсонщини, і там ніколи нічого подібного не проводилося до війни. Вінниччина та її люди мене вражають своєю турботою», – поділилася Інна.

Підтримка громади та перспективи розвитку

Голова громадського об’єднання «Ми – Вінничани» Валерій Коровій наголосив на важливості розвитку інклюзивних ініціатив:

«Цього року ми отримали багато проєктів, спрямованих на інклюзію. Раніше цю тему соромилися обговорювати, а зараз фахівці прагнуть допомогти людям. Також було чимало ідей, пов’язаних з історією, народними ремеслами та медициною. Конкурс “Професійне зростання” – це вклад у майбутнє наших дітей і онуків».

Цього року конкурс «Професійне зростання» зібрав рекордну кількість заявок – майже тисячу. Загалом 227 проєктів отримали фінансування. Організатори планують зробити конкурс ще масштабнішим у майбутньому.

 

Попередня публікаціяГотуємо американське печиво «Monster Cookies»
Наступна публікаціяУ Вінниці відбувся благодійний волейбольний турнір серед педагогів