Вінничани прощаються з героєм Олександром Кучером, який загинув на фронті

17 березня Вінниця попрощається з захисником України Олександром Кучером, який загинув 7 березня під час виконання бойових завдань на чугуївському напрямку. Герою було 53 роки.

Олександр добровільно став на захист Батьківщини на початку повномасштабного вторгнення, служив у 53-й окремій механізованій бригаді, а пізніше продовжив службу в 154-й окремій механізованій бригаді. За свою зразкову службу та дисципліну він був нагороджений грамотою командування.

Народився Олександр Миколайович 23 липня 1971 року у Вінниці. Закінчив 23-тю загальноосвітню школу та здобув професії фотографа і кухаря. До війни працював кондуктором, а пізніше в логістичній сфері. Його захоплення фотографією та кулінарією стали важливими у армії, де він також допомагав готувати їжу для своїх побратимів.

Прощання з Олександром Кучером відбудеться 17 березня об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

 Вічна пам’ять герою!

Попередня публікаціяПосівна на Вінниччині набирає обертів: засіяно понад 10 тисяч гектарів
Наступна публікаціяВінницьку молодь запрошують на семінар з психології залежної поведінки