У Вінниці ще одна мешканка відзначила столітній ювілей. 16 березня 100 років виповнилося Клавдії Миколаївні Бохон. Вона стала п’ятою ювіляркою міста у 2025 році.
З нагоди визначної дати жінку привітали представники міської влади, вручили почесну грамоту та матеріальну допомогу.
«Сто років – це не просто цифра, а ціле століття життя, сповненого випробувань та здобутків. Ми щиро бажаємо Клавдії Миколаївні здоров’я, радості та тепла від близьких. Місто й надалі підтримуватиме своїх старших мешканців», – зазначила директорка департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова.
Клавдія Бохон народилася у багатодітній родині, дитинство пройшло в непрості часи – вона рано залишилася без батьків. Після війни одружилася з військовослужбовцем, працювала бухгалтеркою, зокрема, у вінницькому готелі «Поділля».
Наразі жінка на пенсії, має велику родину – доньку, сина, трьох онуків і двох правнуків.
Згідно з Комплексною програмою соціальної підтримки Вінницької міської громади, ювілярка отримуватиме довічну щомісячну матеріальну допомогу. На сьогодні в місті її отримують 13 довгожителів.