Вінниччина отримала 244 слухових апарати в рамках централізованої закупівлі Міністерства охорони здоров’я України у 2024 році. Усього було придбано 24 тисячі апаратів на суму 105 мільйонів гривень, що є значним кроком до забезпечення людей з порушеннями слуху.
Апарати були розподілені між двома медзакладами Вінниці:
- Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова – 117 слухових апаратів
- Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня – 127 слухових апаратів
«Внаслідок повномасштабної війни чисельність людей з порушеннями слуху в Україні зростає. Для нас важливо забезпечити можливість безоплатного слухопротезування, адже від цього напряму залежить якість життя людей», – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
Слухові апарати доступні для дітей та дорослих з інвалідністю, а також для військовослужбовців, які мають порушення слуху, але ще не отримали статусу людини з інвалідністю.