Цієї п’ятниці, 21 лютого, о 18:00 у культурному просторі NGO Plai «ПІЧ» відбудеться відкриття виставки робіт школи «Майстерня Сонця» та лекція від київської майстрині Олександри Барбалат. Подія познайомить вінничан зі світом ебру – унікальної техніки малювання фарбами на воді.

Олександра Барбалат розповість про історію виникнення мистецтва ебру, його застосування в минулому та сучасності, а також поділиться секретами цієї техніки й можливостями її використання.

Після офіційної частини відвідувачів чекають неформальні розмови, ароматна кава та творче натхнення. Вхід на виставку вільний, проте для участі в майстер-класах необхідна попередня реєстрація за посиланням, яке можна знайти на сторінках NGO Plai «ПІЧ».

Запрошуємо вінничан та гостей міста поринути в чарівний світ «танцюючих фарб» та відкрити для себе нові горизонти творчості!

Попередня публікаціяНа Вінниччині врятували лебедя, який заплутався в риболовній сітці
Наступна публікаціяПодорож у минуле: ретротролейбус ЗіУ-5 повернувся на маршрут у Вінниці