МХП провела семінар-форум «Партнерство заради майбутнього: впровадження дуальної форми здобуття освіти в дії». Захід було організовано для представників закладів фахової передвищої освіти, зокрема викладачів, керівників навчальних закладів і HR-фахівців компанії.


«Ключова мета – обговорити партнерство, сфокусувавшись на питаннях молоді. Для МХП ці люди – дуже важливі. У нас є безліч програм для студентів. Ми впроваджуємо власні школи молодого лідера, співпрацюємо з великою кількістю навчальних закладів за дуальною формою навчання, запрошуємо на стажування. Однак у партнерстві дуже важлива двостороння співпраця. Ми організували цю подію, аби спільно обговорити наші очікування, поділитися результатами та напрацюваннями, а також почути партнерів. На заході ми піднімали такі важливі теми: «Як підвищити якість освіти?» та «Як бізнес може допомогти державі розвивати заклади освіти, а ті, своєю чергою, відповідати на запити бізнесу», – зазначила Анастасія Громова, директорка департаменту стратегії та методології управління персоналом МХП.

На семінар було запрошено представників керівного складу з понад 30 коледжів України, які готують майбутніх фахівців для ключових галузей агропромислового комплексу. У такий спосіб компанія прагне зміцнити партнерські відносини з освітніми установами та популяризувати дуальну освіту як ефективну форму підготовки фахівців. Завдяки дуальній формі навчання студенти отримують можливість поєднувати теоретичні знання з практичною підготовкою на сучасних виробничих потужностях МХП.

«Впровадження дуальної форми освіти є вкрай важливим для сучасного бізнесу, оскільки це той формат, який дозволяє студентам старших курсів одночасно здобувати теоретичні знання за своїм фахом і практичні навички на робочому місці. На захід ми запросили представників різних закладів освіти – тут майже 100 учасників. Ми створили живий майданчик для спілкування, де кожен мав змогу обмінятися думками, ідеями, напрацюваннями та обговорити варіанти майбутньої співпраці», – акцентувала Ксенія Моторіна, керівниця групи із залучення та розвитку молоді МХП.

Під час заходу учасники обговорили впровадження дуальної освіти через практичні кейси, спільну роботу та розробили алгоритми взаємодії між закладами освіти й роботодавцем. Особливу увагу приділили адаптації студентів до сучасних викликів агропромислового ринку та спільному пошуку шляхів вирішення питання працевлаштування випускників, що вигідно для обох сторін. Також учасники працювали над створенням дорожньої карти спільних заходів для подальшої співпраці у 2025 році.

«Такі семінари дуже корисні для всіх сторін: освіти та бізнесу. Представники навчальних закладів мають змогу зустрітися та обговорити спільні виклики у роботі з бізнесом. Це платформа для того, аби вони почули один одного. Нині освіта повинна пам’ятати, що її основний клієнт – це бізнес, і його треба не лише слухати, а й чути», – наголосила Сніжана Леу-Севериненко, незалежна консультантка з питань розвитку потенціалу та освіти.

До заходу  також долучилися представники Міністерства освіти і науки України (МОН), Науково-методичного центру (НМЦ) та Державної служби якості освіти України (ДСЯО). Їхня підтримка та експертний внесок підкреслюють важливість дуального навчання для майбутнього освіти та бізнесу. Спільними зусиллями розвиваємо систему професійної підготовки, яка відповідає сучасним викликам!

На сьогодні в МХП у різних форматах співпраці залучено понад 1600 студентів, із них понад 800 – за дуальною формою навчання. Компанія відкрита для молоді та створює всі умови для їхнього професійного зростання й розвитку в агропромисловому секторі.

Попередня публікаціяГероям – підтримка: у Станіславчику зібрали допомогу для військових
Наступна публікаціяФеєрія і зірки! У суботу Вінницю чекає прем’єра «Вечори на хуторі біля Диканьки»