У 2024–2025 навчальному році продовжується масштабний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги», що об’єднує школярів з усієї країни. Учора відбулося засідання організаційного комітету, присвячене підготовці до третього етапу змагань. У заході взяла участь Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна, повідомили в ОВА Вінниччини.

Підсумки попередніх етапів

На засіданні підбили підсумки першого та другого етапів фізкультурно-оздоровчих заходів, які викликали значний інтерес серед учнів. Наталя Заболотна повідомила, що цього року проєкт перевершив усі очікування:

  • Від Вінницької області участь у змаганнях взяли 20 078 учасників із 567 закладів освіти.
  • Було зареєстровано 2 736 команд у різних видах спорту, що на 70% більше, ніж минулого року.
  • До третього етапу пройшли 508 найкращих команд, які продовжать боротьбу за перемогу.

Віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба підкреслив, що «Пліч-о-пліч» — це не лише про спорт. Проєкт підтримує дітей з прифронтових громад, дарує їм можливість розвитку, згуртованості та позитивних емоцій.

«Наш обов’язок – подарувати дітям розвиток і підтримку, яку вони заслуговують», — наголосив Олексій Кулеба.

Також він запропонував інтегрувати проєкт у президентську ініціативу «Згуртовані громади», щоб проводити товариські турніри для дітей із прифронтових і підтримуючих громад.

Нові можливості та перспективи

Під час засідання обговорили розширення проєкту. Серед нових ініціатив:

  • Додавання нових видів спорту, зокрема шахів і легкої атлетики.
  • Залучення партнерів для підтримки та реалізації заходів.
  • Проведення ще більш масштабних і динамічних змагань.

Міністр молоді та спорту Матвій Бідний відзначив, що проєкт демонструє стрімкий розвиток:
«Ми врахували досвід попередніх років, маємо нові ідеї й упевнено рухаємося в правильному напрямку. Спорт формує здорове суспільство й робить нас сильнішими».

За словами Наталі Заболотної, успіх Вінницької області у змаганнях став результатом активної участі шкіл і громад:
«Проєкт не лише розвиває спортивний потенціал молоді, а й сприяє згуртованості громад, створюючи міцну платформу для спільного розвитку».

Третій етап змагань обіцяє бути ще більш масштабним і насиченим. Найкращі команди продовжать змагання за перемогу, надихаючи тисячі дітей займатися спортом і працювати в команді.

Попередня публікаціяВаучерна підтримка ветеранського бізнесу: у Вінниці відбулась зустріч із представниками департаменту економіки
Наступна публікаціяПолярні вовки Подільського зоопарку шукають нових опікунів